Florek SPA
przewiń stronę

Regulamin


Regulamin

 1. Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i wynajmu apartamentów. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji umowę wynajmu uważa się za zawartą.
 2. W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się telefonicznie lub też e-mailowo wypełniając formularz rezerwacyjny umieszczony na stronie albo dokonać rezerwacji online. Rezerwacja wymaga wpłaty zadatku w wysokości 35% wartości pobytu. Opłatę należy wpłacić na konto bankowe podane w e-mailu potwierdzającym wstępną rezerwacje w ciągu 4 dni od momentu złożenia rezerwacji. Zadatek w przypadku rezygnacji nie jest zwracany, płatność za pobyt jest dokonywana w momencie przyjazdy gości i wydaniu kluczy do apartamentu czyli pierwszego dnia. Wcześniejszy wyjazd gości nie powoduje zwrotu opłaty za niewykorzystaną część pobytu, jeżeli nie ustalono inaczej to nie pojawienie się gościa do godziny 18 w apartamencie powoduje przepadek zadatku i możliwość ponownego wynajmu apartamentu innym gościom.
 3. Odbiór kluczy do apartamentu następuje w apartamencie po wcześniejszym ustaleniu konkretnej godziny przyjazdu od godziny 14 najpóźniej do godziny 18, natomiast jeżeli przyjazd nastąpi po godzinie 20 to będzie pobierana dodatkowa jednorazowa opłata w wysokości 150 zł. Natomiast zwrot kluczy musi nastąpić w dniu wyjazdu najpóźniej do godziny 12.
 4. W apartamentach obowiązuje cisza nocna od godziny 22 do 7 rano. Za szkody spowodowane w apartamencie zostaną obciążeni goście wynajmujący nasz apartament w danej chwili.
 5. Za zgubienie kluczy do apartamentu Klient ponosi opłatę w wysokości 150 złotych.
 6. W apartamencie bezwzględnie zabrania się palenia tytoniu, za wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych (balkon, taras). W momencie stwierdzenia złamania tego postanowienia zostanie nałożona kara w wysokości 700 zł.
 7. Klient może korzystać z lokalu jedynie w celach mieszkaniowych i nie może go oddać w dalszy podnajem bez zgody Wynajmującego.
 8. Nie jest dozwolony w apartamencie pobyt większej ilości osób niż maksymalna określona przez Wynajmującego.
 9. W trakcie pobytu gości nie sprzątamy apartamentów i nie wymieniamy ręczników, chyba że ustalono inaczej i wtedy pobieramy jednorazową opłatą za sprzątanie 250 zł
 10. Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i dopełnienia obowiązku meldunkowego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
 11. Oczekując Państwa przyjazdy zapewniamy że dołożymy wszelkich starań by pobyt Państwa w naszym apartamencie sprawił wiele radości i dostarczył niezapomnianych wrażeń.
Florek SPA
Kołobrzeg Apartamenty Florek 78-100 Kołobrzeg Narutowicza 11/4 +48 601 312 110
hotelsystems.plhotelsystems.pl